25 yıldır Türk ve Dünya havacılığı konusunda yazılar yazan kaptan pilot Bahadır Acuner'in websitesine hoş geldiniz. 1994 yılından bu yana uçuş yapan Bahadır Acuner 1999 dan bu yana da havayolları, havacılık ve uçuş eğitimi konusunda değişik mecralarda yazıları ile Türk ve Dünya havacılığına ışık tutuyor. Yazıları Gökyüzü Haberci, Transport gibi sektöre yönelik yazılı basında ve Kokpit Aero ve Tolga Özbek websitelerinde yer alan Bahadır Acuner, bağımsız, cesur ve tamamı ile kendi olanakları ile yayın yapmakta.

Hem internet ortamında hem de yazılı basında yazıları yayınlanan Bahadır Acuner halen ABD'de bir havayolunda Boeing 747 pilotu olarak görev yapmakta.

KAPTAN BAHA EKİBİ

Kaptan Baha websitesi, podcastleri, Youtube videoları ile bir ekip çalışması. Siz ekranda Bahadır Acuner'i görseniz bile, çekimlerde, kayıt ve montajlarda, fikir üretimi aşamasında, kimi profesyonel, kimi amatör ruhla işlerini yapan bir sürü insanın emeği var.

Bizim amacımız güzel konuları, iyi görüntüler ve güzel etkileşimle siz izleycilere, tarafsız, bağımsız ve en açık şekilde sunmak. Bizi deşkeklediğiniz için çok teşekkür ederiz.